I - II kvartal 2021

Rendipindade broneerimine ning klientide erisoovide kaardistamine. Kiirematel broneerijatel on võimalik valida hoones meelepärane pind ning lasta see välja ehitada vastavalt enda soovidele. Erilahenduste kavandamine võib muuta rendihinda.

III - IV kvartal 2021

Hoone lõplik projekteerimine toimub 3. – 4. kvartal 2021

III - IV kvartal 2022

Jordi Stockoffice hoone valmimine on planeeritud hiljemalt 3. – 4. kvartal 2022.

Jordi broneerimine
Jordi projekteerimine
Jordi hoone valmimine

Bokse on võimalik ühendada

Kui Te ei leidnud endale sobivat pinna suurust või pinnalahendus ei ole sobilik, siis andke endast kindlasti teada, võimalusel pakume Teile sobiva lahenduse.

Piiratud arvul 2-korruselised bürood

Erilahendusena on lisatasu eest võimalik piiratud arvul 2-korruselise büroo ehitus.

Köögi paigaldamise valmidus

Erilahendusena on võimalik paigaldada büroole kööginurk.
 
Standardlahendusega boksi 1 ruutmeetri rendihind kalendrikuus on suurematel boksidel 4,95€/m² ja väiksematel boksidel 5,0€/m².
 
Üürihinnale lisandub käibemaks.
 
Üürihinnale lisandub standardlahendusega võrreldes üürija poolt soovitavate erilahenduste väljaehitamise kulu.
 

Üürihinnale lisandub tasu lepingu objekti kasutamisel üürileandja poolt osutatud või vahendatud kõrvalteenuste eest: vee, kanalisatsiooni, elektri (sh võrgutasu ja lisanduvad maksud), olmeprügi utiliseerimise, kinnistu välisterritooriumi koristamise (sh lume- ja libedatõrje ning lumevedu), tehnohoolduse, valveteenuse ja teiste lepingu objektil ning hoone üldkasutatavates osades tarbitavate kommunaal- ja muude teenuste eest. Juhul, kui tarbitavaid kommunaal- ja kõrvalteenuseid ei ole võimalik konkreetselt mõõta, siis tasutakse vastavalt teenuste eest proportsionaalselt kasutatava pinna suurusele. Kui rentnik sõlmib mõne nimetatud teenuse saamiseks ise teenuse osutajaga lepingu (näiteks valveteenus, sideteenus), toimub teenuse eest tasumine otse teenuse osutajale.

Soovid saada rohkem infot?

Võta meiega ühendust ja töötame koos välja Teile sobiva lahenduse.